12 березня на базі ясла-саду "Ластівка" відбувся семінар завідувачів ДНЗ та директорів НВК присвячений темі "Активні методи та інтерактивні технології навчання як засіб формування компетентності дошкільника"
![]() | Неділя, 28.06.2026, 16:03 |
| Відділ освіти Новгород-Сіверської райдержадміністрації | |
| Вітаю Вас Гість | RSS |
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Copyright MyCorp © 2026 | Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz |